خاطره انگیزترین قاب عکس خود را خلق کنید!

حتما شما هم در گوشه ی گالری گوشی موبایل یا در هارد کامپیوتر خود عکس های یادگاری بسیاری دارید که به حال خود رها شده اند. گاهی شاید چند دقیقه ای وقت بگذاریم و به این عکس ها نگاهی بیاندازیم که البته هرگز کافی نیست. بهتر نیست خاطره انگیزترین قاب عکس خود را خلق کنید؟

در اینجا ما راهکاری برای باز آفرینش این تصاویر پرتعداد داریم که حتما نظر شما را نیز جلب می کند. بگذارید خیلی ساده یک کار هنری زیبا را معرفی کنیم.

تصویر یک سگ که از چندین گربه ی کوچک ساخته شده!

خیلی ساده بود نه؟ به کمک هوش مصنوعی میتوانیم تصاویر پر تعداد مراسم ازدواج شما را به گونه ای درکنار هم بچینیم که نمایشی از یک عکس 2 نفره از شما و همسرتان باشد! یک مثال خوب دیگر شاید چهره ی پدر و مادری باشد که با تصاویر فرزندان و نوه هایشان بازآفرینی شده است!

هم اکنون میتوانید با این هنر زیبا، خاطره انگیزترین قاب عکس خود را خلق کنید.

کیفیت تصویر خروجی و تصاویر کوچک

به هر میزان که شما بخواهید قابل تنظیم است. تصاویر خروجی میتوانند کیفیت کافی برای انواع کاربرد، به خصوص چاپ، را داشته باشند

به هر میزان که شما بخواهید قابل تنظیم است. تصاویر خروجی میتوانند کیفیت کافی برای انواع کاربرد، به خصوص چاپ، را داشته باشند.

در این ویدئو میتونین تویر بالا رو که با کیفیت متوسط ساخته شده از نزدیک ببینین..

چگونه این بازآفرینی را انجام دهیم؟

ما در شرکت نوین فناوران آروشا این کار را برای شما انجام می دهیم. تنها کافی است از قسمت تماس با ما سفارشتان را با ما درمیان بگذارید. ما شما را برای نحوه ی انتخاب عکس ها، چه از نظر تعداد و چه ز نظر کیفیت، راهنمایی میکنیم.

هم اکنون خاطره انگیز ترن قاب عکس خود را خلق کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *