در رمان کده شما میتونین رمان خودتون رو در قالب یک اپلیکیشن اختصاصی منتشر کنین! یعنی یک اپلیکیشن مخصوص رمان خودتون! با اسم رمان شما! و با تصویر دلخواه شما! براتون سفارشی سازی و آماده میشه! ما براتون این اپلیکیشن رو در مارکت های محبوب و پر مخاطب اندروید مثل کافه بازار و Google play قرار میدیم! و شما میتونین به سادگی و با حداقل هزینه! مخاطبین بسیار زیادی داشته باشین!

چرا رمان کده؟؟؟

انتشار رمان در رمان کده در مقابل چاپ سنتی مزایای زیادی داره! توجه کنین:

 1. هزینه چاپ کتاب خیلی بالا تر از هزینه انتشار توی رمان کده هست! شما برای چاپ یک کتاب در تیراژ 1000 نسخه باید حداقل 2500000 تومان هزینه کنین [1] ولی در رمانکده خیلی هزینه ها پایین تره (جدول رو ببینین!!!)
 2. دوم امکان ویرایش هست! متن کتاب وقتی قراره چاپ بشه باید کاملا پخته باشه. و دیگه بعد از انتشار قابل تغییر هم نیست. برعکس در رمان کده شما میتونین تا دلتون بخواد و در هر وقتی، متن رمان رو ویرایش کنین!
 3. شده رمان بخونین و بخواین با نویسندش حرف بزنین؟ یا حداقل نظرتونو بگین؟ یا برعکس، شده بخواین نظرات مخاطبین رو در رابطه با فصل فصل رمانتون بدونین؟ با یک کتاب کاغذی این یکمی سخته ولی در رمان کده، کاربران پنل درج نظرات دارن و نویسنده ها هم میتونن به راحتی نظرات رو بخونن!
 4. دیگه براتون بگم مخاطبین این روزا، همون طور که خودتونم بهتر میدونین، بیشتر به تبلت و گوشی علاقه دارن تا کتاب! مخاطبین شما در رمان کده جامعه 35 میلیونی کاربران اندروید هستن [2]! یک آمار جالب که کافه بازار منتشر کرده هم میگه که اپلیکیشن های دسته بندی “کتاب ها و منابع” در بهار سال 97 به طور میانگین 312،222 نصب داشتن [3]! یعنی برای چاپ کتابش باید 780 میلیون تومن خرج بشه! دیگه خودتون قیمتو مقایسه کنین!
 5. و کلی دلیل ریز و درشت دیگه! ….

درآمد شما از رمان کده

و اما درآمد شما! خب خیلی شنیدیم که نویسنده ها درآمد زیادی ندارن! واقعا هم با این وضع قیمت چاپ، چقد باید کتاب فروش بره و اصلا چقد کتاب فروش میره که تازه هزینه ها جور بشه؟ چه برسه به سود! اما در رمان کده هزینه ای که میکنید (بازم جدول رو ببینین) خیلی کمتر از چاپه! از جهتی، 2راه درآمدی جدا از هم داریم! یکی اینکه رمان رو در مارکت های اندروید برای فروش بذاریم! این راه برای نویسنده های شناخته شده و یا رمان هایی که 100% مخاطبین خوبی دارن عالیه. راه دوم این هست که رمان رو رایگان در مارکت ها بذاریم و با درج تبلیغات درآمدزایی کنیم! تجربه ما در رمانکده میگه این راه از اولی بیشتر جواب میده! حالا بازم انتخاب با شماست!

طرح ها و قیمت ها

در رمان کده شما میتونین برای انتشار رمانتون، با توجه به سلیقه و نیاز خودتون یکی از طرح های ما رو انتخاب کنین:

نام طرحاپلیکیشن اختصاصیپنل مشاهده نظراتامکان ویرایش مستقیمسهم مشارکت از فروشسهم مشارکت در تبلیغاتپرداخت اولیههزینه اشتراک ماهیانه
RK-01داردنداردندارد-20%140.000 تومان20.000 تومان
RK-02داردداردندارد-20%210.000 تومان30.000 تومان
RK-03دارددارددارد-20%280.000 تومان40.000 تومان
RK-11داردنداردندارد-50%280.000 تومان40.000 تومان
RK-12داردداردندارد-50%350.000 تومان50.000 تومان
RK-13دارددارددارد-50%420.000 تومان60.000 تومان
RK-00دارددارددارد70%-350.000 تومان50.000 تومان

انتشار رمان

برای انتشار رمانتون کافیه از طرح هایی که ما داریم یکی رو انتخاب کنین! بعد دیگه ما براتون

 • قرارداد رو تنظیم میکنیم
 • فاکتور رو صادر میکنیم
 • اپلیکیشن رو آماده میکنیم
 • رمان شما داخلش منتشر میشه
 • شما نظر میدین و ما اپلیکیشن رو با سلیقتون هماهنگ می کنیم
 • منتشرش میکنیم توی مارکت های متنوع از جمله کافه بازار و Google Play
 • برای تبلیغات رمانتون بهتون مشاوره میدیم و کمکتون میکنیم براش حسابی مخاطب جذب کنین

مشاوره

اگه سوالی داشتین، در دیدگاه های همین صفحه بپرسین!

اگه دوست داشتین میتونین شماره، ایمیل یا ای دی تلکرامتونو بذارین تا ما باهاتون تماس بگیریم یا مستقیم توی تلگرام بپرسین (SlayerTheGreat)..

منابع (آمار و ارقامی که خوندین از اینجا ها بود):

[1] : irantypist

[2] : wikipedia

[3] : cafebazar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *